Centrum Biurowe Gronowa 22, lokal 117

Certyfikaty

Strona Główna  //  Certyfikaty

Dlaczego warto nam zaufać?

image

Nasza działalność prowadzona jest na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 47022/2010 wydanego w 2010 roku przez Ministerstwo Finansów, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Uprawnienia posiada właściciel biura Barbara Urbaniak

image

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, to najstarsza i największa polska organizacja, skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z finansami i rachunkowością.

Natomiast sam zawód księgowego, to zawód zaufania publicznego. Od jego rzetelnego i etycznego wykonywania, zależy bezpieczeństwo obrotu gospodarczego. Dlatego niezwykle ważne jest, aby osoby go wykonujące posiadały wysokie kwalifikacje księgowe, doświadczenie zawodowe i postępowały etycznie.

Jako członkowie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, odznaczamy się najwyższą jakością, kompetencjami oraz postępujemy zgodnie ze standardami etyki zawodowej w rachunkowości. Posiadamy Certyfikat Eksperta Usług Księgowych oraz Certyfikat Głównego Księgowego. W celu utrzymania tych tytułów, jesteśmy zobligowani do corocznego ustawicznego doskonalenia zawodowego.

Uczestniczymy w licznych kursach, szkoleniach i seminariach, aby ciągle pozyskiwać wiedzę i umiejętności oraz podnosić kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

image

Centrum Informacji Księgowej tworzy największą bazę profesjonalnych księgowych i biur rachunkowych w Polsce. Nasze biuro posiada certyfikat i wpis do bazy CIK, poświadcza to, że nasze usługi księgowe są świadczone w sposób profesjonalny.

Lista Certyfikowanych Biur Rachunkowych – wpis na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 47022/2010 – Barbara Urbaniak.

image

Licencjonowane oprogramowanie Comarch ERP Optima.

Nasze biuro pracuje na najpopularniejszym polskim programie do zarządzania wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo danych.

image

Dla wygody naszych klientów możemy udostępnić oprogramowanie Comarch ERP XT do wystawiania faktur. Łatwo i szybko prześlesz faktury do naszego biura księgowego.

Certfikaty Profit Poznań


Certyfikat księgowy

Certyfikat eksperta usług księgowych

Certyfikat Głównego księgowego

Zaświadczenie kwalifikacyjne Specjalista ds. wynagrodzeń

Certyfikat Centrum Informacji Księgowej