Centrum Biurowe Gronowa 22, lokal 117

O nas

Strona Główna  //  O nas

Witamy w naszym Biurze


Nazywam się Barbara Urbaniak, jestem właścicielką Biura Rachunkowego Profit w Poznaniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w księgowości, jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, o specjalności Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw, studiów podyplomowych w zakresie Podatków, a także uczestniczką profesjonalnych kursów księgowych i kadrowo-płacowych w Stowarzyszeniu Księgowych w Poznaniu. Od wielu lat jestem aktywnym członkiem tego Stowarzyszenia.

Podatki i księgowość to moja specjalność, praca, którą wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Jako cel zawodowy wyznaczam sobie dążenie do ciągłego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji oraz doskonalenia umiejętności dostosowania się do rosnących oczekiwań Klientów oraz zmieniającego się otoczenia gospodarczego i prawnego.

Biuro Rachunkowe Profit działa na rynku od 2013 roku świadcząc profesjonalne usługi księgowe, podatkowe oraz kadrowo-płacowe dla firm o różnej formie prawnej i profilu działalności. Kierujemy swoją ofertę głównie do małych i średnich przedsiębiorstw.

Nasza księgowa przygotuje specjalnie dla Ciebie indywidualną ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb, aby prowadzenie firmy było łatwe i efektywne. Powierzając nam księgowość możesz skupić się na swoim biznesie, nie martwiąc się nieustannie zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Dla zapewnienia bezpieczeństwa posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Klientów, którzy chcą założyć działalność gospodarczą przeprowadzimy sprawnie przez ten proces, począwszy od wypełnienia niezbędnych dokumentów po rejestrację we wszystkich urzędach. Decydując się na naszą kompleksową usługę możesz być spokojny o wszystkie formalności. W kompetencjach naszego Biura znajdują się także usługi dla klientów indywidualnych pracujących i uzyskujących dochody za granicą. Kompleksowo sporządzamy krajowe jak i zagraniczne rozliczenia podatkowe.

Z naszym biurem uzyskasz zwrot podatku z zagranicy - Niemcy, Holandia. Profit to certyfikowane biuro mające siedzibę w Poznaniu wykonujące usługi dla firm i klientów indywidualnych nie tylko w Wielkopolsce, ale również w całym kraju. Jest to możliwe dzięki dogodnej formie dostarczania dokumentów, które odbieramy kurierem, pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną (e-mail).

Dla naszych klientów możemy udostępnić oprogramowanie Comarch ERP XT do wystawiania faktur sprzedaży.

W celu zapewnienia kompleksowej usługi księgowej, prawnej oraz doradztwa w zakresie podatków nasze Biuro Rachunkowe współpracuje z doradcą podatkowym oraz radcą prawnym. Dzięki stałej współpracy zapewniamy efektywne doradztwo podatkowe wraz ze stałą obsługą prawną.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego i kontaktu poprzez formularz lub telefon czy e-mail.

Nasze biuro księgowe w mieście Poznań znajduje się w dobrze skomunikowanym rejonie.
Centrum Biurowe Gronowa 22 w Poznaniu, to znany punkt na mapie Poznania.
Po wcześniejszym umówieniu spotkania zapraszamy do naszej siedziby.